Tee parim foto aja võtmisest Iglupargis ja järgmine külastus on Sulle tasuta!

Naudid oma olemist idüllilises Iglupargis? Tee kampaaniaperioodil Iglupargis vahva klõps, mida tähendab sinu jaoks sõnapaar ‘’TAKE TIME” ning saada see meile noblessneri@iglupark.com. Iga kuu loosime välja tasuta külastuse Igluparki!

Reeglid:

 1. Kampaania “Iglupargi Fotokonkurss “, edaspidi Kampaania, on tarbijamäng, mis leiab aset ajavahemikul 01.09.2022 – 01.09.2023
 2. Kampaania korraldaja ning läbiviija on Iglupark OÜ, Pedaka, Leie küla, 70303 Viljandimaa. Registrikood: 16002076 
 3. Kampaania info asub veebilehel www.iglupark.com/fotokonkurss 
 4. Kampaania auhinnaks on tasuta külastus Igluparki. Toode või teenus, millest tehakse pilt on ühtlasi ka auhinnaks. Auhinna väärtus on maksimaalselt 200EUR.
 5. Kampaanias osalemiseks tuleb oma külastuse jooksul Iglupargis teha pilt ‘’TAKE TIME’’ teemal ning saata see noblessneri@iglupark.com
 6. Osalevad teenused:
  • Iglusaun
  • Iglumaja
  • Iglukontor
 7. Reeglitele vastav kampaanias osaleja saab suurendada oma võiduvõimalusi, ostes kampaania perioodil veel mistahes Iglupargi teenuseid ning saates pildi noblessneri@iglupark.com meilile. Kampaanias osalemiste arv ei ole piiratud.
 8. Auhinna loosimine toimub hiljemalt iga kuu 05. kuupäev. Võitja selgitatakse välja parima foto põhjal.
 9. Võitja nimi ja pilt avaldatakse Iglupark Instagramis ning Facebookis järgmise kuu jooksul. 
 10. Saadetud pilte võib Iglupark OÜ kasutada fotokonkursi tutvustamiseks ja tulemuste avaldamiseks, kodulehel, sotsiaalmeedias ning muudes turundustegevustes ilma autorilt luba küsimata.
 11. Võitjaga võetakse ühendust läbi meili, millelt pilt on saadetud ning edastatakse täpsemad juhised auhinna lunastamiseks. Auhinda on võimalik lunastada 3 kuu jooksul peale võidu teatamist. Peale seda muutub võit kehtetuks
 12. Auhinda ei maksta välja rahas ega vahetata teiste auhindade vastu. Kampaania korraldajad võtavad vastutuse kõigi võiduga seotud seadusjärgsete maksude tasumise eest.
 13. Juhul kui võitjaga ei ole õnnestunud ühendust saada enne iga kuu 20. kuupäeva on korraldajal õigus auhinda mitte väljastada.
 14. Kampaania auhinda ei saa võita kampaania korraldamisega otseselt seotud inimesed ja nende pereliikmed.
 15. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele. Vääramatu jõu (force majeure) ilmnemisel on korraldajal õigus tarbijamäng ühepoolselt katkestada, teatades sellest ajakirjanduse vahendusel.
 16. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult kampaania korraldaja asukohta: Iglupark OÜ, Pedaka, Leie küla, 70303 Viljandimaa. Kampaania lisainfo telefonil +372 5678 2591; noblessneri@iglupark.com. Laekunud pretensioonidele vastatakse 14 tööpäeva jooksul.
+