Võta aega… et saunatada SETOMAAL

Iglusaun Treski

Treskisse on jõudnud IGLUSAUN, mis on mõeldud Treski küüni külalistele nautimiseks! Sümbioosis karastava sulpsuga tiiki on mõnus lõõgastus garanteeritud! Tuled sõpradega mõnele Treski sündmusele või oled niisama Setomaal rändamas ning tahad telgi või kämperiga ööbida ja puhata - Treski Iglusaun ootab Sind igal ajal.

Sauna rent Treskis

Nüüd saab nautida Iglusauna mitte ainult Tallinnas Noblessneri merevaateid nautides, vaid ka Treski metsavahel kosutavat rahu, meeleolu ja tiiki sulpsamist nautides! Koge Setomaal Iglupargi kõige uuemat sauna!

Korduma kippuvad küsimused

Rendi saun juba täna

Sauna broneerimine käib läbi Bouk broneerimissüsteemi.

Vali enda jaoks sobiv kuupäev, külastajate arv ning märgi aeg endale kalendrisse.

Broneeri saun vähemalt 6 tundi ette!

 


 

Maksmise ja tühistamise tingimused

Tellimust on võimalik muuta viis päeva enne tellimuse kasutamist. Tellimuse tühistamisel või tulemata jätmisel ettemakstud summat ei tagastata. Tellimuse muutmisega seotud küsimustes palume ühendust võtta: treski@iglupark.com või +372 5678 2591.

IGLUPARK TRESKI KODUKORD

Sauna hind

Hind alates 60€ tunnis
Lahtiolek olenevalt broneeringutest
Miinimum broneering 2 tundi

 • Ühte sauna mahub korraga 6 inimest
Vaata saadavust ja broneeri

Vaata lisaks

 • Iglukontori sisu

  Iglukontor

  Noblessneri Iglupark on ideaalne koht, kus leida mõtetele uusi vaatenurki. Korralda kliendikoosolekuid, meeskonnaüritusi või mõtiskle kaugusse vaadates üksinda. Maa ja mere piiril asuvad ainukordsed iglukontorid pakuvad piiritult avarat vaadet ning samas mõnusat eraldatust, et sina ja su mõtted saaksid uue hoo. Tule vaata!

 • Iglusaun Noblessner

  Iglusaunad asuvad linna parimas piirkonnas, kus veeta aega sõprade või lähedastega. Siit avanevad ilusaimad vaated merele otse lavalt ja kosutab parim leil. Tule naudi linna saunaskeene kuumimat paika!

 • Iglumaja

  Vaata voodist mööduvaid laevu või püüa isiklikul terrassil õhtu viimaseid päikesekiiri. Kogu iglumaja atmosfäär ja võimalused on teie käsutuses. Kasuta seda ja üllata ennast või kallimat!