IGLUPARK TRESKI SAUNA KKK’d

Kas Treskis on nüüd Iglupark?

Iglupark on jõudnud Treskisse ühe eheda Lõuna-Eesti Iglusaunaga, mille mõnusat leili saavad nautida kõik Treski küüni külastajad- nii ööbijad, üritustel osalejad, kui ka mööduvad matkajad veebis ettebroneerides. Iglupargi tuntud Iglumaju ja Iglukontoreid saab hetkeseisuga kogeda vaid Tallinnas.

Kuidas kohale jõuda?

Treski on suurematest linnadest üpris kaugel, kuid see meile Treski juures meeldibki: me pakume sulle ruumi Setomaal, kus saad päevastest muredest eemale astuda, täielikult iseendasse sukelduda ning veeta aega looduslähedases keskkonnas ägedate inimeste keskel. Peab lihtsalt natukene ekstra planeerima, et kenasti meie juurde jõuda.

AUTOGA: Leia meie täpne asukoht Google Mapsist📍 TRESKI KÜÜN (kliki mind!)

BUSSIGA: Meile lähim peatus on VÄRSKA BUSSIPEATUS. Graafiku ja piletid leiad SIIT. 

RONGIGA: Treski lähedal on mitu rongipeatust ning soovitame sul valida ORAVA (8 km Treskist). Rongiajad ja piletid leiad SIIT

Kus saab parkida?

Parkimiskoha pärast ei pea muretsema, parkimisruumi maa ja ilm. Pargi kasvõi Iglusauna kõrvale.

Kuidas, mis hinnaga ja kui kauaks broneerida?

Treski Iglusauna saab broneerida Iglupargi lehel Iglusaun Treski  nime alt meie broneerimissüsteemi kaudu, kust näeb ka Iglusauna saadavust ja hinda. (Iglusaun Treski peaks olema link) Sauna broneerimise aeg on minimaalselt 2 tundi, maksimumaeg vastavalt kokkuleppele. Soovitame aga vähemalt 3 tunnist saunakogemust. Broneerige saun vähemalt 6 tundi ette.

Kuidas broneeringuid tühistada?

Broneeritud saunaaegu me ei tühista, v.a. erikokkulepetel. Saunabroneeringu aegu võime muuta vastavalt saadavusele ja vähemalt 2 päevase etteteatamisega.

Mitu inimest mahub sauna?

Soovitatav seltskonna suurus kuni 12 inimest. Meie sauna mahub korraga leili võtma 6 inimest, eesruumis on samuti ruumi 6 inimesele. Sauna ees õues võib ka lebotada!

Kas saab ka vette ja ujuda, pesta?

Loomulikult! Ujuda saab meie sauna lähedal olevas tiigis. Vesi on kaelani. Pesta saab sauna pesuruumis vana hea kopsikuga.

Kas saab rentida rätikuid?

Treski Iglusauna võite võtta kaasa oma rätikud või veel mugavamalt rentida rätikuid kohapeal hinnaga 3€ tükk.

Kuidas on söögi ja joogiga?

Treski Iglusaunal pole söögi ja joogi piiranguid, nii et võta kas oma lemmik lonks ja amps ise kaasa, või avasta meil kohapeal pakutavat head ja paremat! Kohapeal tellitavate söögi ja joogi menüü muutub vastavalt hooajale, jookide eest saab maksta kohapeal.

 

Ei saanud oma küsimusele vastust? Võta meiega ühendust telefonil +372 56782591 või meilitsi treski@iglupark.com

+